YDS 6000 İngilizce Kelime Ezber

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58.9 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Fodla Media
Yabancı dil sınavlarında başarılı bir puan elde edebilmek adına bu kaliteli mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

YDS, e-YDS, YÖKDİL ve LYS-5 sınavlarına hazırlanırken kelime öğrenme sıkıntısı çekiyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu uygulama ile geliştirilmiş kelime öğrenme test teknikleri ile YDS, YOKDIL ve LYS-5 sınavlarında sık sorulan ve önemli görülen kelimeleri tam anlamıyla pratik bir şekilde sizlere sunacaktır. Sizde bu pratikler sayesinde sınavda başarılı bir puan elde edebilirsiniz. 

YDS, YÖKDİL ve LYS-5 sınavlarında en çok geçen ve önemli görülen yaklaşın 6000'den fazla kelime seçildi. Bu kelimelerin öğrenilmesi YDS, YÖKDİL ve LYS-5 sınavlarındaki başarınızı iyi bir noktaya taşıyacaktır. Çoğu kelimelerin İngilizce tanımları, varsa eş anlamları, cümle içinde kullanılarak gösterime sunuldu. Bu tarz bilgiler ile kendinizi geliştirmek isterseniz sizde IOS mobil cihazınıza YDS 6000 İngilizce Kelime Ezber mobil uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Toplamda tekil olarak 6000'den fazla kelime bulunmaktadır. Kelimeler üç farklı seviyeye göre gruplandırıldı. Her seviyedeki kelimeler 15'erlik kelime gruplarına ayrıldı. Bir kümedeki kelimeleri ezberlemek için 8 farklı test teknikleri geliştirildi.

YDS 6000 İngilizce Kelime Ezber indir
DİĞER SÜRÜMLER