YDS 6000 İngilizce Kelime Ezber

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Fodla Media
Yabancı dil sınavlarında başarılı olmak için mobil cihazınızdan yararlanabilirsiniz.

YDS, e-YDS, YÖKDİL ve LYS-5 gibi yabancı dil sınavlarına hazırlanan arkadaşlarımız mutlaka mobil cihazlarından bu konu yararlanmalıdırlar. Bir an bile elimizden bırakmadığımız mobil cihazlara yabancı dil sınavlarına hazırlık için fayda sağlayacak olan YDS 6000 İngilizce Kelime Ezber mobil uygulamasını indirerek sınav için pratik çalışabilirsiniz. 

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz YDS 6000 İngilizce Kelime Ezber mobil uygulaması adından da anlayacağınız üzere sizlere kelime ezberi yaptırmak amacıyla geliştirilmiştir. Şüphesiz ki yabancı dil sınavlarında en önemli etkenlerden biri de kelime haznenizin geniş olmasıdır. Bunu da ancak pratik yaparak başarmanız mümkün olacaktır. 

Pratik yapmak için tek yapmanız gereken uygulama içerisinde yer alan kelimelere her gün göz atmak. Uygulamada sözlük özelliği bulunmaktadır. İster Türkçe kelime ile isterseniz İngilizce kelime ile arama yapın. Öte yandan kelimeleri widget özelliğini kullanarak kelime öğrenmeye devam edebilirsiniz. Kelimeler 3 kategoride toplanmış olup istediğiniz kategoriden başlayarak kelimeleri ezberleyebilirsiniz. 

YDS 6000 İngilizce Kelime Ezber indir
DİĞER SÜRÜMLER